ظرفشویی بوش SMS67MW01E

 • ظرفشویی بوش مدل SMS67MW01E
 • مجهز به 3 سبد برای شستشو
 • مجهز به سیستم Active Water
 • مجهز به سیستم خشک کن Zeolith
 • دارای سنسور میزان آب مصرفی (Aqua Sensor)
 • دارای سنسور تشخیص ظروف (Load Sensor)
 • دارای سنسور ضد نشت (Aqua Stop)
 • میزان صدا 44db
 • ظرفیت 14 نفره
 • مصرف انرژی +++A
 • محصول شرکت بوش
 • ساخت کشور آلمان

جهت استعلام قیمت و خرید و مشاوره با ما تماس بگیرید

09185148511

آیدی تلگرام @sali8511


ظرفشویی بوش SMS67MW01E

ماشین ظرفشویی یکی از محبوب‌ترین و کاربردی‌ترین محصولاتی است که می‌تواند به عنوان رباط خدمت کار نظافت ظروفتان را انجام دهید که این رباط “ماشین ظرفشویی” دارای ویژگی‌های بسیار خوبی همانند مصرف انرژی پایین برای شستشو ظروف و همچنین شستشوی حجم زیادی از ظروف در هر سیکل شستشو و در کمترین زمان ممکن را دارا می‌باشد. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که با خرید ماشین ظرفشویی بجای زمان گذاشتن برای شستشوی ظروف می‌توانید زمان خود را صرف انجام سایر امور نماید از طرفی از لحاظ اقتصادی نیز ظرفشویی بسیار ارزنده می‌باشد. بوش برند نام آشنای آلمانی بوده که برای عموم مردم تداعی‌گر کیفیت محصولات کمپانی خود می‌باشد و سالیان زیادی است که در زمینه تولید لوازم خانگی بخصوص تولید ماشین ظرفشویی فعالیت می‌کند و بهترین مدل ماشین ظرفشویی را به اکثر کشورها صادر می‌کند. ما در ایران نیز ظرفشویی بوش را در سری‌های متفاوت از قبیل ماشین ظرفشویی بوش سری 6 و 8 و یا 4 قابل مشاهده هستند. در این مطلب می‌خواهیم به معرفی ظرفشویی بوش SMS67MW01E بپردازیم که این ماشین ظرفشویی بوش سری 6 آلمان یکی از بی‌نظیرترین محصولات این شرکت محسوب می‌شود. ظرفشویی بوش 67MW01 دارای رده انرژی +++A است که از لحاظ مصرف انرژی بی‌نظیر می‌باشد و ظروفتان را با کمترین مصرف انرژی و آب شستشو خواهد داد که این امر موجب کاهش هزینه‌های مربوط به آب و برق خواهد شد. البته بهتر است بدانید که برای قرار گرفتن در رده +++A باید فاکتورهای از قبیل مصرف آب سالیان و مصرف برق سالیانه را مورد ارزیابی قرار دهند تا در صورت کسب نمره‌ی قبولی محصول مورد نظر را در این رده انرژی قرار دهند.

مصرف انرژی +++A ظرفشویی بوش SMS67MW01E

تکنولوژی و سنسورهای شستشوی ظرفشویی بوش SMS67MW01E

Zeolith
یکی از ویژگی‌های مهمی که در ظرفشویی بوش مدل SMS67MW01E وجود دارد زئولیت است در حقیقت وجود تکنولوژی زئولیت در این ماشین ظرفشویی بوش سری 6 آلمان موجب شده تا المنت در این ظرفشویی حذف شود و در مقابل از سنگ معدنی زئولیت برای خشک کردن ظروف استفاده نماید. عملکرد سنگ Zeolith به این صورت است که رطوبت را به خود جذب می‌کند و بعد از جذب رطوبت از خود واکنش نشان می‌دهد و حرارت تولید می‌کند. در ماشین ظرفشویی بوش زئولیت دار نیز در مرحله آخر شستشو رطوبت جذب شده و در مقابل حرارت تولید می‌شود که این امر موجب خشک شدن صددرصد ظروف خواهد شد.

خشک کردن ظروف بصورت کامل با زئولیت

EcoSilence Drive
یکی از عواملی که هنگام خرید ماشین ظرفشویی بوش باید به آن توجه داشته باشید نوع موتور آن می‌باشد و موتور مهم‌ترین عضو هر محصول می‌باشد و هرچقدر اصطکاک کمتری داشته باشد در مقابل طول عمر بالایی خواهد داشت. بوش با طراحی جدیدترین نسل موتور خود با نام BLCD و بکارگیری آن در محصولات خود موجب افزایش کیفیت آن‌ها شده است. از ویژگی‌های این موتور می‌توان به طول عمر و قدرت بالا آن اشاره کرد و در کنار قدرت بالا از صدای بسیار پایینی برخوردار است که بسیار حیرت‌انگیز می‌باشد.

موتور بی‌صدا EcoSilenceDrive در ظرفشویی بوش SMS67MW01E

SuperSilence
صدا یکی از معظل‌های هر ماشین ظرفشویی محسوب می‌شود و برندهای تولیدکننده ظرفشویی سعی براین دارند که کالایی را تولیدکنند که کاملا بی‌صدا باشد. از طرفی صدا موجب اذیت افراد خانه‌دار نیز خواهد شد بنابراین یکی از اولویت‌های شرکت بوش نیز توجه به صدای محصولات خود می‌باشد. ظرفشویی بوش SMS67MW01E با بهرمندی از ویژگی‌های چون نوع موتور ، نوع عایق‌بندی و نوع طراحی موجب شده تا صدای آن بسیار کاهش یابد و صدا به سختی از آن خارج شود.

VarioFlex Pro Baskets و Vario Drawer Pro
ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67MW01E با بهرمندی از سبدهای منحصر بفرد و ضخیم امنیت ظروفتان را تضمین می‌کند. نوع جنس این سبدها بسیار مقاوم وضخیم است و نسبت به سایر مدل‌های ظرفشویی بوش بدون زئولیت بسیار متفاوت است. در کنار نوع جنس این سبدها می‌توان به اهرم‌های متحرک آن اشاره داشت که مزیت بسیار خوبی محسوب می‌شود که به کمک این ویژگی می‌توانید ظروفی که استاندارد نیستند را داخل سبد قرار دهید تا نظافت شود.

سبدهای انعطاف پذیر ظرفشویی بوش زئولیت دار

صفحه نمایش TFT
بر روی پنل ماشین ظرفشویی بوش 67MW01 یه عدد صفحه نمایشی تعبیه شده که می‌تواند خلاصه وضعیت و عملکرد ظرفشویی را در اختیار شما قرار دهید. در واقع این اطلاعات شامل میزان حرارت آب ، دور موتور ، نوع برنامه انتخابی و یا برنامه‌های کمکی که به همراه برنامه‌های اصلی در حال اجرا هستند.

استیل کف ظرفشویی و دیواره‌ها
متریال هر ماشین ظرفشویی نشان دهنده کیفیت آن می‌باشد و هر چقدر مترال آن باکیفیت باشد نشان دهنده طول عمربالای آن خواهد بود. به عنوان مثال فضای داخل ماشین ظرفشویی بوش سری 6 از جنس استیل ضدزنگ می‌باشد و طی تماس طولانی مدت با آب به هیچ عنوان آسیبی نمی‌بیند و زنگ هم نمی‌زند. از طرفی نوع متریال استیل ظرفشویی بوش MSM67MW01E موجب خواهد شد که داخل ماشین ظرفشویی بوی نامطبوع نگیرد.

AquaSensor سنسور بارگیری
یکی از دغدغه‌های عموم مردم بعد از خرید ماشین ظرفشویی روشن کردن آن با ظرفیت کامل می‌باشد و همواره سعی براین دارند که بعداز تکمیل ظرفیت ماشین ظرفشویی خود را روشن کنند تا از لحاظ مصرف انرژی اقتصادی باشد. ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره با مجهز بودن به سنسور Aqua موجب خواهد شد در مرحله اولیه شستشو میزان ظروف توسط ظرفشویی سنجیده شود سپس به همان میزان از آب و انرژی استفاده نماید.

برنامه‌های شستشوی ظرفشویی بوش SMS67MW01E

برنامه‌های شستشوی ماشین ظرفشویی بوش SMS67MW01E

Intensive 70 ° C (شستشوی شدید)
Auto 45-65 ° C (شتشوی اتوماتیک)
Eco 50 ° C (شستشوی اقتصادی)
Night Program 50 ° C (شستشوی بی‌صدا)

Super 60 ° C (شستشوی 1 ساعته)

Glass 40 ° C (شستشوی ظروف شیشه‌ای)
Pre Rinse (آبکشی)

برنامه‌های ویژه ظرفشویی بوش SMS67MW01E

IntensiveZone (شستشوی شدید)
VarioSpeed Plus (کاهش زمان شستشو)
HygienePlus (شستشوی بهداشتی)
Extra Drying (خشک کن اضافه)
Machine Care Program (محافظت از ظرفشویی)

معرفی برخی از برنامه‌های اصلی و ویژه ظرفشویی بوش مدل SMS67MW01E

شستشوی شدید
شستشوی ظروف بزرگ باید با دقت و بخوبی انجام شود تا ظروفتان عاری از هرگونه چربی باشد و بهترین نتیجه را برایتان رقم بزند. از این رو ظرفشویی بوش سری 6 مجهز به برنامه شستشوی شدید و از طرفی برنامه کمکی شستشوی شدید (تنه

ا

سبد پایینی محلی برای شستشوی شدید می‌شود و سایر سبدها نظافت ظروف مختلف را انجام می‌دهند) می‌باشد.

شستشوی اقتصادی
برای اینکه بتوانید ظروفتان را با کمترین مصرف انرژی شستشوی دهید کافیست برنامه Eco را انتخاب کنید. در این برنامه زمان شستشوی افزایش می‌یابد و در مقابل مصرف انرژی به پایین‌ترین حد ممکن می‌رسد.

شستشوی 1 ساعته

گاهی مواقع ظروفتان بسیار چرب هستند و نیاز به شستشو با زمان بیشتر و حتی شستشوی با دمای آب بالاتر دارند. بنابراین برای دریافت یک نتیجه حیرت‌انگیز و بی‌نظیر می‌توانید برنامه شستشوی یک ساعته را انتخاب کنید.

HygienePlus
ماشین ظرفشویی بوش سری 6 مجهز به برنامه‌ای با نام HygienePlus می‌باشد و عملکرد این برنامه به این صورت است که با افزایش دمای آب موجب پاکسازی آلودگی و میکروب‌ها از ظروف شده و ظروفتان را برای استفاده‌های بعدی ایمن می‌کند.

سایر مشخصات ظرفشویی بوش مدل SMS67MW01E

قفل کودک

برای مدیریت کودکان خردسال و حفظ سلامت آن‌ها باید راهکاری را بیندیشیم تا هم آن‌ها در امان باشند و هم اینکه امورتان به خوبی انجام شود و هیچ تداخلی در آن ایجاد نشود. به عنوان مثال برای اینکه کودکتان در روند ماشین ظرفشویی بوش زئولیت‌دار اختلالی ایجاد نکند کافیست قفل کودک آن را فعال کنید تا دکمه‌های کنترلی آن غیر فعال شود.

پایه‌های نگهدارنده
در انتهای این ظرفشویی چهار عدد پایه تعبیه شده که در عین سادگی بسیار کاربردی می‌باشد و پایه‌ها نوعی طراحی در ظرفشویی بوش SMS67MW01E محسوب می‌شوند. در واقع این پایه‌ها تضمین کننده تراز ماشین ظرفشویی بوش سری 6 بوده و از طرفی موجب کاهش لرزش و صدا خواهد شد.

 

salar
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *