ظرفشویی سامسونگDW60M9530FS

ماشین ظرفشویی سامسونگ DW60M9530FS

  • حالت شستشوی نیمه بار و 6 برنامه ی شستشو
  • میزان مصرف آب در هر سیکل 14 لیتر
  • برنامه شستشو سریع در 55 دقیقه
  • دارای پنل نمایشگر مخفی لمسی
  • دارای قفسه ها انعطاف پذیر
  • دارای برنامه Zone Booster
  • گنجایش 14 نفره

جهت استعلام قیمت و خرید و مشاوره با ما تماس بگیرید

09185148511

آیدی تلگرام @sali8511


مشخصات ماشین ظرفشویی سامسونگ DW60M9530FS

ماشین ظرفشویی سامسونگ DW60M9530FS یکی از برترین تولیدات سامسونگ است که با نمایی شیک و جذاب تولید شده است و با قرار گیری در آشپزخانه ی شما علاوه بر کارایی عالی، زیبایی را نیز به همراه خواهد آوردد که سامسونگ این بار و بر خلاف بسیاری از ظرفشویی ها آن را به صورت هوشمند تولید کرده است. اتصال هوشمند از طریق Wi-Fi یکی از بهترین راه های کنترل ظرفشویی به وسیله گوشی می باشد که از طریق گوشی هوشمند خود می توانید علاوه بر نظارت بر کارایی ظرفشویی، تنظیمات مورد نیازتان را بر روی آن اعمال کنید. سود بردن از ظرفیت بالای 14 نفره این دستگاه کار شستشوی خانواده های پر جمعیت را نیز بسیار راحت می کند. در نظر گرفتن برنامه ها و امکانات عالی این ظرفشویی از یک طرف و همچنین توجه به طراحی شیک و زیبای آن از طرف دیگر این دستگاه را به وسیله ای کاملاً حرفه ای و صد البته جذاب پیش چشم کاربر تبدیل کرده است. وجود برخی قابلیت های کاربردی همچون برنامه شستشوی ™WaterWall، برنامه ی از بین بردن لکه های موجود بر روی ظروف به صورت کامل و همچنین برنامه شستشوی نیمه بار برای این مدل ظرفشویی سامسونگ تعریف شده اند که در ادامه بخش های بعدی به صورت مفصل به شرح هر کدام پرداخته ایم. به علاوه این نوع ظرفشویی از تعداد 6 برنامه مختلف شستشو همچون شامل شستشوی متمرکز، شستشوی خودکار، ظروف ظریف، شستشوی اقتصادی، شستشوی سریع و پیش شستشو همراه با برنامه شروع با تاًخیر می توانید زمان کارایی ظرفشویی را حتی در هنگام نبود شما در منزل تنظیم کنید که در زمان مورد دلخواه دستگاه آغاز به کار کند. برنامه نیمه بار نیز به منظور صرفه جویی در آب و انرژی مورد استفاده می باشد که برای بخش کمی از ظروف گزینه مناسبی خواهد بود. همراه با برنامه شستشوی بهداشتی نیز دستگاه با رعایت اصول بهداشتی ظروفی کاملاً تمیز و بهداشتی را تحویل می دهد. از همه اینها گذشته اگر به طراحی داخلی ظرفشویی 9530 سامسونگ نگاهی بیندازید به جادار بودن آن پی خواهید برد و اینکه می توانید برخی از طبقه های آن را جهت قرار گیری ظروفی با ارتفاع بزرگ تغییر و تنظیم کنید. قابلیت خشک کنندگی ظروف به صورت خودکار بعد از اتمام کار از بهترین نقطه قوت های این ظرفشویی به شمار می آید. به علاوه میزان مصرف انرژی اتلاف شده توسط این ظرفشویی سامسونگ به حدی پایین می باشد که در هر دو حالت خشک کنندگی و کارایی آن میزان مصرف انرژی پایینی را هدر می دهد. همچنین کلاس بهره وری انرژی ظرفشویی سامسونگ ++A می باشد و از نظر اتلاف هزینه های گزاف می توان به آن امیدوار بود. از دیگر ویژگی های ظرفشویی سامسونگ مدل DW60M9530FS می توان به قفل کودک، امکان افزایش سرعت و کارایی دستگاه، قابلیت تا شدن قفسه های فنجان، طبقه قابل تنظیم و طراحی سینی کارد و چنگال اشاره داشت. در آخر این پاراگراف با عنوان اینکه ماشین ظرفشویی 9530 با ظاهر فوق العاده شیکی که دارد به راحتی می تواند دل هر کاربری را به سمت خود بکشاند می خواهیم در ادامه و در بخش های بعدی نیز مار را همراه کنید. قیمت ماشین ظرفشویی سامسونگ 9530 با توجه به چنین امکانات بالایی بسیار به صرفه و مناسب است.

طراحی و ساختار ماشین ظرفشویی 9530

ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره 9530 یکی از خوش تراش ترین و ساده ترین محصولات این کمپانی بزرگ است که با وجود سادگی اش به راحتی توجه شما را به خود جلب خواهد کرد. نمایشگر در قسمت بالایی این ظرفشویی سامسونگ قرار گرفته است؛ پنل نمایشگر لمسی ظرفشویی سامسونگ به صورت پنهان و بر روی درب آن قرار گرفته است. دکمه های فیزیکی در این محصول با طراحی جذاب قرار گرفته اند تا تنظیمات را برای شستشوی مورد نیاز از طریق آن ها انجام دهید. رنگ نقره ای ماشین ظرفشویی 9530 سامسونگ را می توانید با طراحی و دیزاین آشپزخانه یتان ست کنید و محیطی شیک و دلنواز را ایجاد نمایید. خاص بودن دو چندان این ظرفشویی 9530 زمانی آشکار می شود که بخواهید آن در قالب مخصوص کابینت قرار دهید در این صورت با دیگر وسایل هماهنگی خاصی را به چشم خود می بینید. همچنین این ظرفشویی شبیه به لباسشویی طراحی شده یعنی اینکه از نظر ابعادی مانند لباسشویی می باشد وگرنه طراحی درب آن از سمت بالا به پایین می باشد.

کشوهای انعطاف پذیر با قابلیت تنظیم ارتفاع

ماشین ظرفشویی سامسونگ DW60M9530FS دارای دو کشو و یک محفظه ی کارد و چنگال است تا شما بتوانید ظروف را در آن ها بچینید و به محفظه ی داخلی ظرفشویی نظم بدهید. محفظه های موجود قابلیت تنظیم ارتفاع را دارند که با لمس جک طراحی شده برای این منظور ارتفاع قفسه 5 سانتی متر تغییر خواهد کرد. با این قابلیت شما می توانید اقلام بزرگ تر و قابلمه را در محفظه ی پایینی جای دهید و شاهد بهترین شستشو در آن ها باشید.

صرفه جویی در ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره

ماشین ظرفشویی سامسونگ DW60M9530FS دارای گنجایش 14 نفره می باشد و این به معنای امکان استفاده از آن برای خانواده های با جمعیت متوسط و پر جمعیت است. اما کسانی که می خواهند ماشین ظرفشویی سامسونگ را خریداری کنند و دارای خانواده ی کم جمعیت هستند و دوست دارند امکان استفاده از آن برای مهمانی ها نیز فراهم باشد، خرید ماشین ظرفشویی سامسونگ 9530 گزینه ی بسیار مناسبی است.

ظرفشویی هوشمند و امکانات آن

یکی از بهترین مزیت هایی که امروزه به هنگام انتخاب یک نوع ظرفشویی خوب مورد بحث و بررسی قرار می گیرد وجود برخی قابلیت های حرفه ای مانند هوشمند بودن آن می باشد. در این میان سامسونگ برخی از جدید ترین ظرفشویی هایش را به صورت کاملاً هوشمند عرضه بازار کرده که ماشین ظرفشویی 9530 نمونه ای از این دستگاه های هوشمند می باشد. قابلیت کنترل کردن از طریق Wi-Fi دست کاربر را از هر جهتی باز می گذارد. به عبارتی با استفاده از یک برنامه مختص به کنترل ظرفشویی سامسونگ توسط گوشی هوشمند به کاربر اجازه داده می شود تا نظارت کاملی بر روی ظرفشویی داشته باشد. به جای اینکه با روش های قدیمی بر کارایی و عملکرد دستگاه نظارت داشته باشید این قابلیت هوشمند بودن کار شخص را بسیار راحت کرده است. بدین صورتکه اگر در هر نقطه از منزل باشید بدون نیاز به مراجعه به ظرفشویی سامسونگ 9530 از طریق گوشی به منوی برنامه ظرفشویی بروید. این منو خود شامل زیر مجموعه های کامل و متنوعی می باشد که با انتخاب هر کدام می توانید آنها را فعال یا غیر فعال نمایید. کافیست اینترنت گوشی هوشمند خود را فعال کنید سپس با ردیابی ماشین ظرفشویی سامسونگ در هر نقطه ای می توانید آن را در هر جا و مکانی کنترل کنید. بهترین مزیت هوشمند بودن این ظرفشویی سامسونگ این است که می توانید بر چرخه شستشو به صورت کامل نظارت داشته باشید و یا اینکه از راه دور و تنها از طریق گوشی ظرفشویی 9530 را خاموش و روشن کنید. همچنین به کاربر این اجازه را می دهد تا برنامه ی مد نظر را انتخاب کند.

کارکرد برنامه های شستشوی ظرفشویی سامسونگ

همانطور که اشاره شد ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل DW60M9530FS دارای 6 برنامه ی شستشو است که شما می توانید با توجه به ظروف و یا درجه ی کثیفی آن ها یکی از این برنامه ها را مورد استفاده قرار دهید.

شستشوی خودکار

در شستشوی خودکار میزان کثیفی ظرف ها از طریق سنسورهای تعبیه شده تشخیص داده خواهد شد و ظرفشویی سامسونگ به صورت خودکار تشخیص خواهد داد که شستشو را تا چه حدی انجام دهد.

شستشوی ظریف و پیش شستشو

شستشوی ظریف برای ظرف های نازک تر و شیشه ها کاربرد دارد و از تغییرات ناگهانی دمای آب جلوگیری می کند و از این ظرف ها مراقبت خواهد کرد تا آسیبی به آن ها وارد نشود. برنامه ی پیش شستشو را برای ظروف های بسیار کثیف به کار بگیرید تا قبل از شستشوی اصلی کمی از میزان آلودگیشان کاسته شود و چربی و مواد غذایی بر روی سطح ظرف ها باقی نماند.

تاخیر در شستشو

ماشین ظرفشویی سامسونگ 9530 با قابلیت تاخیر در شستشو این امکان را به شما می دهد تا زمان شروع برنامه را به تاخیر بیندازید تا در زمان مورد نظرتان و با کمی تاخیر بیشتر ظروف تمیز را در اختیار بگیرید.

شستشوی بهداشتی

از توابع اضافی که در ظرفشویی 14 نفره سامسونگ به کار رفته است، حالت شسشتوی بهداشتی می باشد. این حالت شستشو برای ظروف حساس تر و برای افرادی که آلرژی دارند کاربرد دارد. در شستشوی بهداشتی دمای آب تا دمای 70 درجه ی سانتی گراد افزایش خواهد یافت و به صورت کامل در ظروف نفوذ خواهد کرد. این دمای بالای آب سبب از بین رفتن کامل میکروب ها و ویروس ها خواهد شد و ظروفی کاملا بهداشتی و با تمیزی فوق العاده را به شما تحویل خواهد داد. در این حالت شستشو با خیال راحت از تمیزی ظرف ها از محصول مدل DW60M9530FS سامسونگ استفاده نمایید.

شستشوی نیمه بار

ماشین ظرفشویی 14 نفره دارای قابلیت شستشوی نیمه بار است و شما به فعال کردن این ویژگی می توانید تنها از نصف ظرفیت برای شستشو استفاده نمایید. در این حالت لازم است تمامی ظروف موجود را در قفسه ی پایینی قرار دهید. میزان مصرف آب، مواد شوینده و انرژی با توجه به تعداد ظروف بهینه خواهد شد.

شستشوی سریع در 55 دقیقه

پیشنهاد ما به شما جهت شستشوی روزانه انتخاب همین برنامه شستشوی سریع 55 دقیقه می باشد چون به صورت همیشگی و هر روز از ظرفشویی استفاده می کنید پس مسلماً بهترین گزینه برای بهینه سازی میزان مصرف آب خواهد بود. یکی از بهترین برنامه هایی که در نبود شما در منزل دستگاه به صورت خودکار شروع به کار می کند برنامه شروع با تاخیر می باشد که هر زمانی را به ظرفشویی 9530 جهت کارایی بدهید بدون نیاز به شما جهت روشن کردن و تنظیمات دیگر از کارایی آن بهره مند خواهید شد.

شستشوی انقلابی WaterWall

ماشین ظرفشویی سامسونگ سری WaterWall، یک تکنولوژی نوآورانه در این ماشین ظرفشویی است که با استفاده از دیواره های گسترده و جت پخش کن، آب را در تمامی نواحی ظروف و داخل ظرفشویی پخش می کند و شستشوی کامل و یکدستی را برای تمام ظروف به ارمغان می آورد. تکنولوژی WaterWall هر ظرف را در هر گوشه ای پاک می کند، بدون اتلاف وقت یا آب در قبل از شستشو. این یک عملکرد تمیزکاری انقلابی را با ایجاد یک دیوار بزرگ از آب فشار بالا فراهم می کند که پوشش سخت را برای رسیدن به نقاط پایین در قفسه، که در آن اغلب کثیف ترین ظرف قرار داده شده است.

خشک کردن هوا اتوماتیک

لذت بردن از ظروف تمیز درخشان در هر زمان با خشک شدن هوا با قابلیت باز کردن خودکار. در پایان یک چرخه درب به طور خودکار باز می شود تا بخار بتواند فرار کند و به شما نتایج بهتر خشک کردن را هدیه بدهد. یک فن در بالای صفحه نیز یک پرده محافظتی را ایجاد می کند تا مطمئن شوید که میز کار شما آسیب ندیده است.

برنامه Zone Booster

برنامه Zone Booster نیز که این ظرفشویی سامسونگ 9530 به آن مجهز می باشد به صورت کاملاً موثر در از بین بردن و حذف غذاهای به جای مانده تبحر بالایی دارد. به بیان دیگر این برنامه برخلاف ماشین ظرفشویی های معمولی همراه با پنج نازل در سمت چپ و همچنین سه عدد نازل در سمت راست باقی مانده های مواد غذایی را از بین می برد. برنامه خشک کنندگی ظروف بعد از اتمام کار ظرفشویی سامسونگ نیز یکی از بهترین برنامه هایی می باشد که غالباً مورد استقبال کاربران زیادی قرار می گیرد. این برنامه در پایان چرخه شستشو به صورت خودکار درب ظرفشویی سامسونگ را باز می گذارد تا بخار موجود بیرون بیاید و ظروفی کاملاً خشک و تمیز را تحویل دهد. برنامه شستشوی سریع مدت زمان کارایی ظرفشویی سامسونگ را در مدت 55 دقیقه به اتمام می رساند. همراه با این برنامه می توانید تا حد زیادی از اتلاف انرژی زیاد جلوگیری به عمل آورید چرا که مدت زمان عملکرد ظرفشویی سامسونگ را بسیار پایین می آورد. همچنین انتخاب این برنامه برای شستن اقلامی همچون فنجان ها، کارد و چنگال بهترین گزینه می باشد چرا که اینها زمان زیادی جهت شستشو لازم ندارند. با این توصیفات پیشنهاد ما به شما جهت شستشوی روزانه انتخاب همین برنامه شستشوی سریع 55 دقیقه می باشد چون به صورت همیشگی و هر روز از ظرفشویی استفاده می کنید پس مسلماً بهترین گزینه برای بهینه سازی میزان مصرف آب خواهد بود. یکی از بهترین برنامه هایی که در نبود شما در منزل دستگاه به صورت خودکار شروع به کار می کند برنامه شروع با تاخیر می باشد که هر زمانی را به ظرفشویی 9530 جهت کارایی بدهید بدون نیاز به شما جهت روشن کردن و تنظیمات دیگر از کارایی آن بهره مند خواهید شد. برنامه نیمه بار نیز برای هنگامیکه ظروف بسیار کمی جهت شستشو در اختیار دارید بسیار مناسب می باشد چرا که با فعال کردن این برنامه بر میزان مصرف آب نظارت می کند. به بیان دیگر مقدار آب و برقی که برای حجم زیاد ظروف لازم است در اینجا و با وجود ظروف کم لازم نمی باشد پس در نهایت با این توصیفات می توان گفت مقدار آب کمتری نیز هدر می رود. قابلیت ها و امکاناتی که از این مدل ذکر شد این نتیجه را حاصل می کند که قیمت ماشین ظرفشویی سامسونگ DW60M9530FS بسیار مناسب است و خرید ماشین ظرفشویی سامسونگ DW60M9530FS با رضایت از خرید همراه خواهد بود. علاوه بر قابلیت هایی که از این مدل ذکر شد مصرف پایین انرژی و آب نیز از ویژگی های مثبت این محصول است. این ظرفشویی 14 نفره سامسونگ در کلاس بهره وری انرژی +A قرار دارد و در هر سیلکل شستشو تنها 14 لیتر آب مصرف خواهد کرد.

salar
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *