ظرفشویی13نفره بوش SMS46MW01D

 • سری 4
 • کشور سازنده آلمان
 • ظرفیت 13 نفره
 • برچسب مصرف انرژی ++A
 •  6.5 لیتر میزان آب در هر سیکل شستشو

 

جهت استعلام قیمت و خرید و مشاوره با ما تماس بگیرید

09185148511

آیدی تلگرام @sali8511


ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش SMS46MW01D

شستشن ظروف یکی از کارهای زمان‌بر در آشپزخانه است علاوه بر این باعث مصرف زیاد آب، انرژی و مواد شوینده می‌شود. ماشین ظرفشویی‌های بوش با آخرین تکنولوژی روز دنیا طراحی و ساخته شده‌اند که مصرف آب و انرژی را در حد چشمگیری کاهش داده است. بنابراین استفاده از ماشین ظرفشویی بوش بسیار معقول و مقرون به صرفه است.

با این ظرفشویی بوش شما می‌توانید هم در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید هم زمان بیشتری را به خود و خانوادتان اختصاص دهید.

شرکت بوش بار دیگر برای آسایش مشتریان خود یکی از بهترین و کارآمدترین مدل‌های ظرفشویی خود را روانه بازار کرده است. این ظرفشویی که از سری 4 محصولات بوش بوده و دارای رتبه انرژی ++A است.

ظرفشویی بوش

موتور الکترونیکی و بسیار قدرتمند این ماشین ظرفشویی بوش فوق ساکت (BLDC) با عمر طولانی بوده که مجهز به سیستم Super Silence است و باعث کاهش سر و صدا می‌شود. همچنین این موتور بدون برس کار می کند و عملکرد فوق‌العاده آرامی را تضمین می‌کند که تنها با ایجاد 46 دسی‌بل صدا می‌تواند محیط بسیار آرامی برای شما فراهم آورد و این یکی از مزایای استفاده از این ماشین ظرفشویی است.

ظرفشویی مدل SMS46MW01D با ظرفیت 13 نفر به خوبی پاسخگوی نیاز روزانه خانواده‌های پرجمعیت و کسانی است که اهل میهمانی دادن هستند. شرکت بوش این مدل ظرفشویی را طوری طراحی کرده که در هر سیکل شستشو تنها 6.5 لیتر آب مصرف می‌کند، پس شما دیگر احتیاج ندارید صبر کنید تا ماشین ظرفشویی پر شود. با وجود این ویژگی خانواده‌های کم جمعیت هم می‌توانند از این ماشین ظرفشویی استفاده کنند.

ظرفشویی بوش 13 نفره

برنامه‌های شستشو ظرفشویی SMS46MW01D

6برنامه شستشو شامل:

 1.  Intensive 70 C  (شستشوی قوی)
 2. Auto 45-65 C  (خودکار)
 3. Eco 50 C (اقتصادی)
 4. Leise 50 C (شسشوی آرام)
 5. Glass 40 C (ظروف شیشه‌ای)
 6. Schnell 65 C (ظروف ظریف)

3 برنامه ویژه شامل:

 1. Vario Speed Plus (شستشو با سرعت بالا)
 2. Hygiene Plus (شستشوی بهداشتی)
 3. Extra Trocknen (خشک‌کن اضافه)

ویژگی و امکانات ظرفشویی بوش SMS46MW01D

برنامه حفاظت از ظروف شیشه‌ای ظرفشویی مدلSMS46MW01D باعث می‌شود تا بتوانید انواع ظروف شیشه‌ای نازک و ظریف خود را بدون نگرانی از آسیب دیدن و شکستن ظروف در این ماشین شسته و کاملا خشک تحویل بگیرید.ظرفشویی بوش سری 4

یکی از بهترین مزیت‌های این ظرفشویی سیستم Load Sensor است. این سیستم، براساس میزان ظروف موجود در ماشین مصرف آب و مواد شوینده را تنظیم و شستشو را در هر زمان انجام داده و باعث صرفه‌جویی در مصرف آب و برق می‌شود.

سیستم Aqua Stop شامل یک شیلنگ دوشاخه‌ای، یک شیر ایمنی و همچنین یک سوپاپ کف با سوپاپ شناور است که 100 درصد باعث حفاظت از ماشین ظرفشویی می‌شود. این سیستم اگر تشخیص نشتی آب در دستگاه را بدهد، جریان آب را به طور خودکار قطع می‌کند. با فن‌آوری Aqua Stop ماشین ظرفشویی و خانه خود را در برابر خسارت‌های ناشی از آب ایمن کنید.

تکنولوژی Aqua Sensor در این ظرفشویی SMS46MW01D جهت اندازه‌گیری میزان لک، ذرات باقیمانده مواد، چربی یا بقایای مواد شوینده را تشخیص می‌دهد و فرآیند آب‌کشی با ارزیابی ظروف ادامه می‌یابد تا ظروف از هر لحاظ کاملا تمیز شوند.

ماشین ظرفشویی بوش با مبدل‌های حرارتی از ظروف شیشه‌ای حساس مراقبت می‌کند. کارایی این سیستم به این گونه است که آب را در مخزن شستشو از پیش گرم می‌کند و این کار باعث می‌شود از شک ناگهانی به ظروف جلوگیری شود.

سیستم Hygiene Plus با درجه حرارت بسیار بالا باعث شستشوی بهداشتی ظروف می‌شود که تا 99.999 میکروب‌ها را از بین می‌برد. این سیستم بالاترین عملکرد بهداشتی را تضمین می‌کند که با درجه حرارت 70 درجه سانتی‌گراد در طی شستشو انجام می‌شود. این گزینه ظروف را با دقت بیشتری شسته و بسیار مناسب خانواده‌هایی است که دارای کودک هستند.

تکنولوژی نوآورانه Active Water (آب فعال) نتایج عالی تمیز کردن ظروف را تضمین می‌کند. این فن‌آوری باعث گرمایش سریع‌تر و عملکرد بهتر پمپ برای افزایش گردش آب می‌شود.

این ظرفشویی بوش 13 نفره دارای برنامه شروع با تاخیر است که این امکان را به شما می‌دهد تا از 24 – 1 ساعت این برنامه را تنظیم کنید. با عملکرد تاخیر زمانی می‌توانید برنامه را برای زمان شروع دلخواه انتخاب کنید. این برنامه به شما اجازه می‌دهد که دستگاه خود را به راحتی در هر زمان، در طول ساعات کار یا در شب، اداره کنید. ضمنا پس از شروع برنامه، نمایشگر زمان باقیمانده را دقیق نشان می‌دهد.

36 ماه گارانتی کارا سرویس

ظرفشویی 46MW01D بوش دارای 3 سبد Vario Flex و Vario Schublade بوده که دارای قابلیت تنظیم ارتفاع در هر سطوح است که شامل 6 قفسه پلاستیکی قابل انعطاف در سبد بالا و 8 قفسه قابل انعطاف در سبد پایه با 2 قفسه فنجان و 2 قفسه فنجان در سبد بالا و سبد پایین می‌باشد. با وجود قابلیت تنظیم این سبدها شما می‌توانید از تمامی فضای این ظرفشویی به طور کامل بهره ببرید. سبد کارد و چنگال در سبد پایه توسط Vario Schublade جایگزین می شود و دارای ظرفیت تا 14 تکه است.

از دیگر ویژگی‌های این ماشین ظرفشویی بوش می‌توان به خشک‌کن اضافی، پایه‌های قابل تنظیم، تکنیک حفاظت از شیشه، سیستم حفاظت از آب مجموع سیستم، نمایشگرLED ساعت واقعی، قفل‌کودک، نشانگر میزان نمک و جلادهنده، نمایشگر زمان شروع، پایان و مدت باقیمانده نیز اشاره کرد.

مصرف آب و مصرف انرژی این ظرفشویی

مصرف آب این ماشین ظرفشویی در هر سیکل شستشو تنها 6.5 لیتر است و در سال بر اساس 280 دور شستشو 1820 لیتر است. البته مصرف آب واقعی بستگی به نوع استفاده شما از دستگاه دارد.ظرفشویی بوش مدل mw01d

مصرف انرژی این ظرفشویی بوش در ساعت 0،92 کیلو وات ساعت و در سال بر اساس 280 دور شستشو 262 کیلو وات ساعت است. البته مصرف واقعی انرژی این ظرفشویی بستگی به نحوه استفاده شما دارد.

 • برنامه 1: مدت زمان 125 – 135 دقیقه، دمای آب 70 درجه سانتی‌گراد، مصرف ‌آب 14 لیتر، مصرف انرژی 1.2 – 1.4 کیلو وات.
 • برنامه 2: مدت زمان 90-160 دقیقه، دمای آب 45 – 65 درجه سانتی‌گراد، مصرف آب 5 – 16 لیتر، مصرف انرژی 0.85 – 1.35 کیلو وات.
 • برنامه 3: مدت زمان 235 دقیقه، دمای 50 درجه سانتی‌گراد، مصرف ‌آب 6.5 لیتر، مصرف انرژی 0.92 کیلو وات.
 • برنامه 4: مدت زمان 235 – 240 دقیقه، دمای 40 درجه سانتی‌گراد، مصرف ‌آب 6.5 لیتر، مصرف انرژی 1.04 – 1 کیلو وات.
 • برنامه 5: مدت زمان 85 – 95 دقیقه، دمای 50 درجه سانتی‌گراد، مصرف ‌آب 11- 14 لیتر، مصرف انرژی 0.85 کیلو وات.
 • برنامه 6: مدت زمان 60 دقیقه، دمای 65 درجه سانتی‌گراد، مصرف ‌آب 10 لیتر، مصرف انرژی 1.3 کیلو وات.

مشخصات ظاهری ظرفشویی SMS46MW01D بوش

این ماشین ظرفشویی به رنگ سفید است و بدنه آن در مقابل خط و خش مقاوم است. همچنین جنس بدنه داخلی دستگاه از فولاد ضدزنگ است. صفحه نمایش LED این ظرفشویی بوش سفید به شما اطلاعات سریع در مورد ماشین ظرفشویی، زمان باقیمانده را نشان می‌دهد.

این ماشین ظرفشویی با ابعاد استاندارد جهانی تولید شده که مناسب هر آشپزخانه‌ای است که با عمق 600 میلی‌متر، عرض 600 میلی‌متر و ارتفاع 845 میلی‌متر است. همچنین وزن خالص این دستگاه 53 کیلوگرم است. طول کابل این ماشین ظرفشویی 175 سانتی‌متر می‌باشد. همچنین طول شلنگ ورودی 165 سانتی‌متر و طول شلنگ تخلیه 190 سانتی‌متر است.

در پایان اگر شما به دنبال خرید ظرفشویی جدید، باکیفت و کم‌مصرف هستنید. ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46MW01D یکی از بهترین انتخاب‌های پیش روی شما است.

salar
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *