ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره مدل SMS46NW01D

 

  • ظرفیت : 13 نفره
  • تعداد قفسه ها : 3 عدد
  • سری : 4
  • تعداد برنامه های شستشو : 6 عدد
  • میزان آب مصرفی در هر شستشو : 9.5 لیتر
  • وزن کل دستگاه : 52 کیلوگرم
  • رده مصرف انرژی : +++A
  • میزان صدا : 42 دسی بل
  • قفل کودک : دارد


جهت استعلام قیمت و خرید و مشاوره با ما تماس بگیرید

09185148511

09185151600

آیدی تلگرام @sali8511


 

صفحه نمایش

صفحه نمایش :
نوع صفحه نمایش : LED
دکمه های لمسی :
نشانگر میزان نمک :
شاخص زمان باقی مانده :

مصرف انرژی

برچسب انرژی : A++
مصرف انرژی : 0.92 کیلو وات ساعت
مصرف انرژی سالانه : 262kWh
میزان مصرف آب : 6.7 l لیتر
مصرف آب سالانه : 1876 لیتر
میزان صدا : 46 دسی بل
بی صدا :

موتور و امکانات

نوع موتور : EcoSilence Drive
سنسور تشخیص نشتی آب :
قابلیت سختی گیری آب :
تاخیر در شستشو :
سیستم اسپری آب :

مشخصات کلی

نام مدل : SMS46NW01D
نوع ظرفشویی : ایستاده
ظرفیت ظرفشویی : 13 نفره

برنامه های شستشو

تعداد برنامه های ظرفشویی : 5 برنامه
شستشوی نیمه بار :
شستشوی اقتصادی :
شستشوی سریع :
شستشوی اتوماتیک :
شستشوی بهداشتی :
عملکرد خشک کن :
سایر برنامه ها : Extra drying, HygienePlus, Machine Care, VarioSpeedPlus

ویژگی قفسه ها

تعداد قفسه ها : 3 عدد
سبد کارد و چنگال :
قابلیت تنظیم ارتفاع سبد :
سبد بالا :

طراحی

ابعاد : 84.5x60x60 سانتی متر
رنگ : سفید
جنس بدنه : استیل ضد زنگ

بررسی و قیمت ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01D

ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01D سری 4 از ظرفشویی های 13 نفره است، که دارای طراحی ایستاده می باشد. ماشین ظرفشویی بوش آلمان 46NW01 از امکانات و ویژگی های خاصی برخوردار است. مجهز بودن به کمپرسور اکوسایلنس درایو EcoSilence Drive بهره وری انرژی A++ و مصرف آب کم و میزان صدای 46 دسی بل را در پی داشته است. فناوری ها و سنسورهایی که در این ماشین ظرفشویی تعبیه شده اند شامل سنسور اندازه گیری میزان کثیفی آب AquaSensor و سیستم اکتیو واتر ActiveWater و فناوری VarioSpeed ​​Plus و برنامه ی شستشوی HygienePlus و … می باشد. هر کدام از این فناوری ها با در نظر گرفتن صرفه جویی در مصرف آب و انرژی و زمان و حفظ عملکرد مطلوب شستشو طراحی شده اند و نتیجه ی مثبت و خوشایندی به دنبال خواهند داشت. بوش در طراحی داخلی ظرفشویی SMS46NW01D از 3 سبد با قابلیت تنظیم ارتفاع در سه سطح و سبد کارد و چنگال استفاده شده است. ماشین ظرفشویی بوش آلمان سری 4 مدل SMS46NW01D از امکانات ویژه ی دیگری مانند سیستم VarioSpeed ​​Plus نیز پشتیبانی می کند. این فناوری با صرفه جویی در زمان شستشو آن هم به میزان 66% زمان شستشوی ظرفها را به یک سوم کاهش می دهد، بدون اینکه کیفیت شستشو را از بین ببرد. سیستم  AquaSensor در چند مرحله میزان کثیف بودن آب را اندازه گیری می کند و با توجه به کثیف بودن یا نبودن آب داخل ظرفشویی، که بعد از آبکشی اولیه به جا مانده است. تعیین می کند که آیا این آب صلاحیت استفاده برای دوره ی دوم شستشو را دارد یا نه. این فناوری به میزان 20% در هر دوره ی شستشو در آب مصرفی صرفه جویی می کند. قابلیت ویژه ی dosageAssist نیز در ماشین ظرفشویی بوش به کار رفته است، این قابلیت در آغاز چرخه ی شستشو قرص ماشین ظرفشویی را وارد محفظه ی خاصی می کند و سپس قرص در آن محفظه بصورت دقیق و تنظیم شده استفاده می شود. در صورت عدم این قابلیت قرص در بین ظروف پخش می شود.

ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01D

برنامه های ویژه ی شستشو در ماشین ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش 46NW01 از برنامه ها و قابلیت های متنوع و متعددی پشتیبانی می کند. این ظرفشویی بوش 6 برنامه ی شستشو را دارد که برای شستشوی انواع ظروف مورد استفاده قرار می گیرند. این برنامه ها شامل برنامه ی شستشوی ظروف حساس در دمای 70 درجه Intensive 70 ° C و شستشوی اتوماتیک در دمای 45 تا 65 درجه Auto 45-65 ° C و برنامه ی اقتصادی در دمای 50 درجه Eco 50 ° C، برنامه ی شستشوی سریع در دما ی  Quiet 50 ° C، شستشوی ظروف شیشه ای در دمای 40 درجه Glass 40 ° C و شستشوی سریع در دمای 65 درجه Fast 65 ° C می باشند. شما می توانید متناسب با جنس و نوع ظروف یکی از برنامه ها را انتخاب کرده و فعال نمایید تا ضمن در نظر گرفتن جنس ظروف، مدت زمان شستشو و میزان مصرف آب و مواد شوینده نیز بصورت استاندارد تعیین گردد. از عملکردهای ویژه ای که ماشین ظرفشویی بوش سری 4 آلمان از آن بهره می برد، عملکرد خاص  VarioSpeed ​​Plus می باشد. این برنامه ضمن حفظ کیفیت شستشو، مدت زمان شستشو را 66% کاهش می دهد و بدون اینکه کیفیت شستشو کاهش یابد، زمان شستشو نصف می شود. قابلیت و یا برنامه ی جذاب دیگر این دستگاه لباسشویی HygienePlus می باشد. این برنامه ی شستشو به شستشوی بهداشتی و ضد آلرژی نیز معروف است. این برنامه ی شستشو برای افراد سالخورده و کودکان و افراد حساس و مبتلا به آلرژی بهترین برنامه ی شستشو است. این برنامه با دمای 70 درجه ی سانتیگراد انواع باکتری و میکروب و … را سطح ظروف پاک کرده و ظروفی تمیز و بهداشتی را تحویل می دهد.
برنامه های ظرفشویی بوش SMS46NW01D

تکنولوژی های خاص ظرفشویی بوش 46NW01D

از جمله تکنولوژی هایی که در ظرفشویی بوش مدل 46NW01D به کار گرفته شده است، تکنولوژی AquaSensor می باشد. این تکنولوژی در واقع به سنسور تشخیص کثیفی ظروف نیز معروف است و اساس کار آن به این صورت است که با اندازه گیری میزان کثیفی آب، سطح کثیفی ظروف را تعیین می کند. با تشخیص و تعیین میزان کثیفی ظروف، سطح آب و میزان مواد شوینده و مدت زمان شستشو نیز تعیین می شود. در این فناوری، ابتدا ظروف آبکشی می شوند و بعد از اینکه آشغال و ذرات باقی مانده ی غذا و … توسط آبکشی از ظرف جدا شد، سنسور AquaSensor دست به کار می شود و میزان املاح و کثیفی آب را ندازه گیری می کند. نتیجه ی بدست آمده مشخص می کند که آیا آبی که برای آبکشی ظروف استفاده شده، دور ریخته شود یا اینکه مجددا مورد استفاده قرار گیرد. اگر میزان کثیفی ظروف از حد معینی بیشتر باشد، آب کثیف ریخته شده و برای مرحله ی دوم آبکشی از آب تمیز استفاده می شود. ناگفته نماند که فناوری تشخیص میزان کثیفی ظروف به میزان 20% آب صرفه جویی می کند.

امکانات ویژه ظرفشویی بوش SMS46NW01D

فناوری دیگری که در ماشین ظرفشویی بوش 46NW01 به کار می رود، فناوری LOAD SENSOR است. این سنسور که به سنسور تشخیص بار و تشخیص وزن ظروف نیز معروف است، می تواند وزن ظرف های داخلی ظرفشویی اندازه گیری کند و با توجه به وزن ظرف ها، میزان آب و میزان مواد شوینده را تعیین نماید. یعنی افزایش ظروف داخل ظرفشویی به معنای مصرف آب و مواد شوینده ی بیشتر می باشد و برعکس. سنسور AquaStop نیز به منظور جلوگیری از نشت آب تعبیه شده است. این سنسور در طول مسیر آب و لوله های آب سرد و گرم اگر نشتی آب احساس کند، جریان آب را قطع خواهد کرد. با این سنسور حتی در صورت نشت آب و پارگی شلنگ، خبری از نشت آب نخواهد بود. مجهز بودن به قفل کودک از اعمال تغییرات ناخواسته توسط کودکان جلوگیری می کند و اجازه نمی دهد کودکان تنظیمات ظرفشویی را دستکاری کنند. از دیگر فناوری های به کار رفته در این دستگاه می توان به قابلیت ActiveWater اشاره کرد. این قابلیت با شعار انرژی کمتر، آب کمتر و قدرت بیشتر معرفی شده است. که با محیط زیست سازگار بوده و حداکثر بهره وری را در مصرف انرژی و آب به ارمغان آورده است.

 

salar
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *