یخچال الجی ساید LG GC-J247SLUV

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل J247

  • دارای طراحی خاص و نوین DOOR IN DOOR
  • دارای فیلتر بهداشتی Hygiene Fresh
  • دارای سیستم عیب یابی هوشمند
  • دارای کمپرسور اینورتر خطی
  • قابلیت اتصال به آب شهری
  • دارای سیستم تهویه
  • دارای آب سرد کن

جهت استعلام قیمت و خرید و مشاوره با ما تماس بگیرید

09185148511

آیدی تلگرام @sali8511


مشخصات یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی مدل GC-J247

یخچال ساید بای ساید ال جی J247 از مدل های پر طرفدار و محبوبی است که با طراحی Door-in-Door و ظرفیت بالا، انتخاب ایده آلی برای کاربران خانگی به حساب می آید. یخچال فریزر ال جی مدل GC-J247 یکی از یخچال فریزرهای ساید بای ساید است که توسط شرکت ال جی تولید و روانه بازار شده است. از بارزترین ویژگی هایی که در این یخچال ساید بای ساید مشاهده می شود طراحی و ظاهر محصول است که به واسطه آبریز و یخ ریز و صفحه نمایش به یخچال بخشیده شده است. یخچال j247 ال جی دارای ظرفیت 601 لیتر می باشد، این ظرفیت می تواند نیاز یک خانواده پرجمعیت را بر طرف سازد. همچنین مجهز بودن به آب ریز و یخ ریز بر روی درب فریزر باعث می شود که همیشه و 24 ساعته آب خنک و و گوارا در دسترس داشته باشید. البته ال جی با به کار گیری طراحی خاص یخ ساز باریک Slim SpacePlus در قسمت درب فریزر کاری کرده تا مکان نگهداری مواد غذایی افزایش یابد. سیسنم خنک کننده ی نوفراست nofrost به معنی ضد برفک می باشد، یخچال های نوفراست از تشکیل برفک و یخ داخل بخش فریزر جلوگیری می کنند و بدین صورت نیازی به عملیات یخ زدایی نمی باشد و همچنین مکان بیشتری برای نگهداری مواد غذایی فراهم می شود. می دانید که روشنایی داخل یخچال فریزر توسط لامپ هایی تامین می شود و چه بهتر که این لامپ ها از نوع led باشند. لامپ های led در یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی J247 علاوه برا ایجاد روشنایی بیشتر، مصرف انرژی کمتری هم دارند. وجود محفظه های نگهدارنده ی سبزی و میوه به FRESHBalancer و همچنین محفظه ی Moist Balance Crisper مدت زمان نگهداری میوه و سبزیجات را افزایش می دهد و باعث می شود تا مدت زمان بیشتری سالم و شاداب بمانند، چرا که این محفظه ها قابلیت تنظیم رطوبت و دمای داخل محفظه را دارند. فیلتر بهداشتی هایجین فرش پلاس HygieneFRESH+ که از پنج لایه تشکیل شده است می تواند به میزان 99.99% باکتری ها و آلودگی و ذرات گرد و غبار، قارچ و … را از بین ببرد و هوایی سالم و سرشار از زندگی را داخل یخچال ایجاد نماید. گفتنی است که کمپرسور اینورتر خطی Inverter Linear به میزان 40 تا 50% در مصرف انرژی صرفه جویی به عمل می آورد و باعث می شود میزان استهلاک یخچال به حداقل برسد و همچنین مدت زمان نگهداری مواد غذایی داخل این یخچال افزایش چشمگیری پیدا می کند و در نهایت برچسب انرژی یخچال ساید بای ساید ال جی مدل GC-J247 سری اینستا ویو A+ می باشد که نشان از مصرف پایین انرژی دارد. سیستم عیب یاب هوشمند و جریان چندگانه ی هوا کاری کرده است تا یخچال فریزر ال جی به یک یخچالی کار آمد و حرفه ای تبدیل شود و ارزش خرید آن را بسیار بالا ببرد.

طراحی یخچال ساید بای ساید ال جی J247

یخچال ساید بای ساید ال جی 247 با طراحی بسیار زیبا و چشم نواز ساخته شده است. درب قسمت یخچال این محصول به نسبت درب فریزر دارای پهنای بیشتری است که امری کاملا هویدا است. یخچال در قسمت راست قرار گرفته که درب آن را هم می توان به سمت راست باز کرد. همچنین درب سمت چپ یعنی قسمت فریزر هم به سمت چپ باز می شود. در قسمت میانی درب فریزر، یک آب ریز و یخ ساز وجود دارد. ال جی در قسمت بالای آب سردکن و یخ ساز یک نمایشگر هم قرار داده که دارای اندازه ای بزرگ به همراه دکمه های لمسی است. گفتنی است که تمامی نوشته های درج شده روی نمایشگر بسیار خوانا هستند. روی نمایشگر اطلاعات مفیدی از قبیل دمای درون یخچال و فریزر، وضعیت فیلتر +Hygiene Fresh، نوع آبریز، وضعیت فیلتر آب، قفل درب و نشانگر باز ماندن درب و برخی دیگر از فرامین نمایش داده می شوند. در ضمن به کمک کلیدهای لمسی این یخچال می توانید تغییرات دمای یخچال و فریزر را تنظیم کنید. به علاوه به منظور تنظیم محتوای خارج شده از آبریز هم می توانید این کلیدها را مورد استفاده قرار دهید. مثلا در صورتی که به یخ های ریز برای نوشیدنی تان نیاز دارید، می توانید حالت خرده ریز را انتخاب کنید. به کمک سیستم آبریز در لحظه و هر زمان می توانید آب خنک در دسترس داشته باشید. وجود آبریز بر روی درب یخچال از ویژگی های محبوب در طراحی یخچال ها به شمار می آید به گونه ای که اکثر کاربران برای یخچال خود وجود آن را ترجیح می دهند. البته نکته ی مثبت دیگری در آبریز این یخچال، وجود یک فیلتر تصفیه آب داخلی است، این یخچال را می توان مستقیماً به آب شهری وصل کرد که در مسیر لوله ی آب یک فیلتر تصفیه ی قرار گرفتهاست. پس این یخچال قبل از اینکه آب را خنک سازد، آن تصفیه و تمیز می سازد. طراحی آب ریز و یخ ساز در این یخچال به گونه ای است که بتوان لیوان و پارچ های بزرگ را روی محل مشخص شده قرار داد و آن ها را پر از آب خنک کرد. دستگیره های این یخچال به صورت مخفی طراحی شده اند. دستگیره به صورت نوار مشکی رنگ در قسمت میانی درب ها دیده می شود تا هم افراد کوتاه قد و هم افراد قد بلند به کمک آن بتوانند درب را به راحتی باز نمایند. در مجموع طراحی این یخچال فریزر را می توانیم بسیار زیبا برآورد کنیم که دارای رنگ پر طرفدار نقره ای هم می باشد. پس اگر برای اکثر لوازم خانگی تان رنگ نقره ای را انتخاب کرده اید، در مورد خرید این یخچال زیبای نقره ای ال جی مدل 247 هم می توانید تردید نداشته باشید.

نمای داخلی

با باز کردن درب یخچال فریزر ال جی GC-J247 فضای وسیع و گسترده ای برای نگهداری مواد غذایی مختلف در اختیار شما قرار می گیرد. این یخچال همانطور که گفتیم از دو بخش یخچال و فریزر تشکیل شده است، بخش راست مربوط به یخچال و بخش چپ مربوط به فریزر می باشد. در قسمت یخچال 4 طبقه ی شیشه ای پیرکس حرارت دیده وجود دارد که در برابر گرما و وزن سنگین مقاومت زیادی دارند و می توانند وزن سنگین و گرما را تحمل کنند. در قسمت پایینی یخچال دو محفظه ی نگهدارنده ی میوه و سبزیجات دیده می شود که با تنظیم رطوبت داخل محفظه از پلاسیده شدن و فاسد شدن محتویات داخل محفظه ها جلوگیری می کند. بر روی درب یخچال هم 4 طبقه ی نگهداری انواع مواد غذایی و خوراکی و همچنین بطری ها تعبیه شده است. با این تفاسیر کاملاً واضح است که یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی J247 دارای فضای نگهداری کافی است. بخش فریزر نیز از 4 طبقه ی شیشه ای و دو عدد محفظه و کشو تشکیل شده و بر روی درب فریزر نیز دو قفسه تعبیه شده است. در بخش فریزر به دلیل اینکه بر روی دربش یخ ریز و آب ریز وجود دارد از یخ ساز باریکی به نام Slim SpacePlus بهره گرفته شده است تا قفسه های فریزر به یخساز اختصاص داده نشود و مکان بیشتری برای نگهداری مواد غذایی در داخل فریزر وجود داشته باشد. بالاترین طبقه ای که بر روی درب یخچال است نام DAIRY CORNER بر روی آن درج شده است و یک قفسه ی سر پوشیده برای نگهداری موادد خوراکی نظیر پنیر و کره و … می باشد.

فیلتر بهداشتی Hygiene Fresh+™

یخچال J247 ال جی دارای فیلتر بهداشتی و بو زدای هایجین فرش Hygiene Fresh است، این فیلتر بهداشتی از 5 لایه تشکیل شده است و در طی این پنج مرحله می تواند به میزان 99.99% میکروب و باکتری و قارچ، بوهای تند و …را از بین ببرد. در این فیلتر هر لایه وظیفه ی مشخصی بر عهده دارد و نوع خاصی از آلودگی را حذف می کند. دو لایه ی کربنی دو لایه فوتوکاتالیست و یک لایه ی اشعه ی فرابنفش در ساختار فیلتر Hygiene Fresh به کار رفته است. دو لایه ی کربنی وظیفه ی از بین بردن بوهای قلیایی و اسیدی را دارند و می توانند بوی بد ناشی از فاسد شدن مواد غذایی را هم از بین ببرند. بعضی از مواد غذایی بوی خاصی دارند و با پخش کردن بوی خود در فضای یخچال بر طعم سایر مواد غذایی تاثیر می گذارند. اما در این یخچال به واسطه ی فیلتر بهداشتی Hygiene Fresh نگران پخش شدن بوی بد و نامطبوع داخل یخچال نباشید. دو لایه ی فوتوکاتالیست نیز وظیفه ی از بین بردن انواع میکروب و باکتری و قارچ را دارد و همه ی آن ها را از بین می برد. در آخر هم یک لامپ فرابنفش نیز وجود دارد که هوایی سالم و تازه را در محیط یخچال پخش می کند.

کمپرسور اینورتر خطی

در یخچال ساید بای ساید ال جی از کمپرسور اینورتر خطی INVERTER LINEAR COMPRESSOR بهره گرفته شده است که ضمن بهره مندی از مصرف انرژی کمتر، صدای کمتری نیز تولید کرده ومدت زمان نگهداری مواد غذایی را نیز افزایش می دهد. این قطعه به عنوان یکی از مهم ترین قطعه های داخل یخچال توانسته است به میزان 32% در مصرف انرژی یخچال صرفه جویی به عمل آورد و این یخچال نسبت به سایر یخچال های فاقد این موتور 32% انرژی بیشتری مصرف می کنند. همچنین صدای یخچال نیز به میزان 25% کمتر از بقیه ی یخچال ها است و می تواند کارکردی بی سر و صدای را به ارمغان بیاورد و این میزان صدا اصلا آزار دهنده نیست. به کمک این موتور مدت زمان نگهداری میوه ها و سبزیجات و مواد غذایی افزایش می یابد و مدت زمان بیشتری می توانید از غذای سالم و شاداب لذت ببرید.

فناوری Moist Balance Crisper™

Moist Balance Crisper نامی است که ال جی بر روی محفظه ی کنترل کننده ی رطوبت مخصوص نگهداری میوه و سبزی گذاشته است، این محفظه دارای دیواره ی مشبکی است که رطوبت اضافی بر روی این لایه ی مشبک قرار می گیرد و در مجموع می تواند به میزان 20% رطوبت بیشتری را داخل محفظه حفظ کند.

سایر امکانات

در یخچال فریزر GC-J247 از سیستم عیب یاب هوشمند Smart Diagnosis بهره گرفته است، که با نصب اپلیکیشن مخصوص ال جی بر روی گوش هوشمند خود می توانید از هر نوع ایراد و عیب بوجود آمده در یخچال آگاه شوید. همچنین برای تامین روشنایی داخل یخچال از لامپ های LED به جای لامپ های معمولی استفاده می شود. لامپ های LED هم میزان روشنایی بیشتری دارند و هم اینکه مصرف انرژی کمتری داشته و در حین روشن شدن انرژی گرمایی تولید نمی کنند. لامپ های LED طول عمر بیشتری نسبت به لامپ های معمولی دارند و می توانند با تولید روشنایی 2.5 برابر و مصرف انرژی کمتر سالیان سال عمر مفیدی داشته باشند. همچنین مجهز بودن به جریان چنداگانه ی هوا Multi Air Flow در این یخچال باعث شده است تا هوای خنک و مرطوبت در تمام بخش ها و طبقات یخچال بصورت یکسان فراهم شود و تمامی قفسه ها دارای هوای سرد و خنک باشند.

salar
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *