یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی GR-J33FWCHL

  • دارای موتور کمپرسور خطی
  • دارای تهویه بهداشتی هایجین فرش +Hygiene Fresh
  • دارای طراحی خاص Door in Door
  • قابلیت اتصال به آب شهری
  • محفظه مخصوص گوشت و محفظه، سبزیجات


جهت استعلام قیمت و خرید و مشاوره با ما تماس بگیرید

09185148511

09185151600

آیدی تلگرام @sali8511


طراحی و ظاهر یخچال J33

با نگه به طراحی بیرونی یخچال متوجه خواهید شد که یخچال GR-J33FWCHL دارای رنگ تقره ای رنگ است و ابعادی به اندازه ی 1797×912 میلی متر دارد و قبل از خرید به ابعاد آن توجه کنید وجایی مناسب را برای این یخچال در آشپزخانه تعیین نمایید . این یخچال دارای چهار درب است که دو درب مربوط به فریزر و دو درب دیگر مربوط به یخچال است و هر کدام ظرفیت های گوناگونی دارند ، دو درب بالایی یخچال و دو درب پایینی فریزر هستند ، لازم به ذکر است که یخچال ساید بای ساید ال جی به دلیل بهره بردن از طراحی خاصش یک درب اضافی یا دوم بر روی درب یخچال دارد که هم فضای ذخیره سازی بیشتری را در دسترس می گذارد و هم اینکه از هدر رفت انرژی جلوگیری می کند . بر روی درب سمت چپ یخچال یک آبریز و یخ ریز می بینیم که آب خنک و سالم را همیشه برای شما آماده می کند . با باز کردن درب یخچال متوجه می شوید که سه طبقه ی شیشه ای نشکن و مقاوم به حرارت با فضای ذخیره سازی وسیع و گسترده در این قسمت وجود دارد و دو کشوی مجزای نگهدارنده ی میوه و سبزیجات با قابلیت حفظ رطوبت در قسمت یخچال تعبیه شده است . به علاوه بر روی درب یخچال نیز در هر دو طرف 3 قفسه وجود دارد و محل نگهداری بطری های بالا بلند و انواع مواد خوراکی کوچک دیگر است . درب اضافی نیز که بر روی درب اصلی یخچال قرار گرفته است ، سه قفسه داخل و سه محفظه بر روی درب دارد و به این ترتیب مکان زیادی را برای نگهداری مواد غذایی در دسترس کاربران می گذارد . در بخش فریزر نیز هر طرف دارای سه قفسه و بر روی درب نیز 3 محفظه وجود دارد ، با این حساب کاملاً مشخص است که فضای زیادی برای نگهداری مواد غذایی و خوراکی در این یخچال وجود دارد . و شما برای تازه نگه داشتن و سالم نگه داشتن مواد خوراکی و گوشتی و پروتیئنی دیگر مشکل کمبود جا نخواهید داشت .

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل GR-J33FWCHL

کمپرسور اینورتر خطی

در یخچال ساید بای ساید ال جی مدل GR-J33FWCHL از کمپرسور اینورتر خطی INVERTER LINEAR COMPRESSOR بهره گرفته شده است که ضمن بهره مندی از مصرف انرژی کمتر ، صدای کمتری نیز تولید کرده ومدت زمان نگهداری مواد غذایی را نیز افزایش می دهد . این قطعه به عنوان یکی از مهمترین قطعه های داخل یخچال توانسته است به میزان 32% در مصرف انرژی یخچال صرفه جویی به عمل آورد و این یخچال نسبت به سایر یخچالهای فاقد این موتور 32% انرژی بیشتری مصرف می کنند . همچنین صدای یخچال نیز به میزان25% کمتر از بقیه ی یخچال ها است و می تواند کارکردی بی سر و صدای را به ارمغان بیاورد و این میزان صدا اصلا ازار دهنده نیست .به کمک این موتور مدت زمان نگهداری میوه ها و سبزیجات و مواد غذایی افزایش می یابد و مدت زمان بیشتری می توانید از غذای سالم و شاداب لذت ببرید .

یخچال ساید بای ساید ال جی GR-J33FWCHL

فیلتر بهداشتی هایجین فرش Hygiene Fresh

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل GR-J33FWCHL دارای فیلتری بهداشتی به نام فیلتر بهداشتی هایجین فرش Hygiene Fresh می باشد ، ال جی برای جلوگیری از تشکیل قارچ و بو های تند و نامطبوع از این فیلتر بهداشتی استفاده می کند . فیلتر بهداشتی هایجین فرش Hygiene Fresh از پنج لایه تشکیل شده است و هر کدام از لایه ها دارای ساختاری خاص و کارایی متفاوتی می باشند . این فیلتر بهداشتی ال جی می تواند به میزان 99.9999% باکتری و بو و انواع قارچ ها را از بین ببرد و حتی در صورت فاسد شدن غذا هم بوی نامطبوعی را در درون فضای یخچال پخش نخواهد کرد .این فیلتر از پنج لایه تشکیل شده است ، دو لایه ی فوتوکاتالیست و یک لایه لامپ فرابنفش و دو لایه ی فیلتر کربنی می توانند انواع باکتری و قارچ و انواع بوهای تند و نامطبوع را از محیط حذف کنند .

یخچال ساید بای ساید ال جی GR-J33FWCHL

تصفیه ی آب

یخچال ال جی دارای سیستم تصفیه ی آب در طی سه مرحله است که در هر مرحله فیلتری خاص به کاررفته و می تواند انواع رسوبات و ذرات معلق و باکتری و مواد شیمیایی موجود در آب را بگیرد و آبی سالم و با نشاط را تحویل شما خواهد داد . شیوه ی کار این فیلتر به این صورت است که فیلتری به نام فیلتر Pre-Carbon می تواند از رسوب کلر و فلزات شنگین جلوگیری کند و رسوب کلر و فلزات را از بین ببرد ، مرحله ی دوم فیلتر uf است که باکتری ها و انواع ذرات معلق با اندازه ی 0.2 تا 5 میکرومتر را از بین خواهد برد ، در مرحله ی سوم فیلتر Post-Carbon دست به کار شده و می تواند انواع مواد شیمیایی آلی موجود در آب را بگیرد . می بینید که این فیلترهای سه گانه می توانند آبی سالم و خنک را در اختیار شما قرار دهند و با عبور آب از این فیلار سه گانه نباید نگران ناسالم بودن آب آشامیدنی یخچال بود . لازم است بدانید که آبریز بیرونی که بر روی درب یخچال طراحی شده است از جنس استیل ضد زنگ می باشد و طعم و بوی آب را عوض نخواهدد کرد . همچنین ارتفاع مناسب این آبریز می تواند امکان قرار گیری انواع لیوان و پارچ های بالا بلند را به شما می دهد. همچنین با استفاده از قابلیت تنظیم میزان آب خروجی از آبریز می توانید بسته به اندازه و ظرفیت لیوان و پارچ آن را تنظیم کنید و نگران سر ریز شدن آب داخل لیوان نباشید .

یخچال ساید بای ساید GR-J33FWCHL

salar
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *